بلاگ تشک برن

چرا دست و پاهایمان به خواب می رود؟؟؟

why-hands-feet-fall-asleep
وقتی قسمتی از بدن (دست یا پا) بی حس می شود و یا در اصطلاح به خواب می رود بدین معناست که کارکرد عصبی آن منطقه غیرفعال شده است.

زمانی که دست شما به خواب می رود برخی از عصب ها که از گردن به دست می رسند غیرفعال شده، به همین دلیل کسانی که آرتروز گردن دارند ویا درد شدیدی در قسمت گردن دارند مستعد به خواب رفتن دست و پا به مدت طولانی می شوند.

عصب ها باعث جریان خون به قسمت های خارجی هستند ،فشار روی عصب ها باعث قطع جریان خون می شود و اکسیژن و مواد مغذی به عصب ها نمی رسد و اختلال ایجاد می کند.

اگر این اتفاق ها به صورت موقتی باشد بعد از چند دقیقه عصب ها به کار خود ادامه می دهند اما اگر به صورت ماهیانه و سالیانه اتفاق بی افتد عصب هارو از کار می اندازد و آن قسمت از بدن دیگر حرکت نمی کند و فلج می شود.

بد خوابیدن یکی از عواملی است که به عصب ها فشار وارد می کند و هنگامی که صبح از خواب بر میخیزید احساس درد و گرفتگی در ناحیه کردن خواهید داشت .

با انتخاب بالش مناسب می توانید راحت تر بخوابید و با آرامش و انرژی بیش تری از خواب بیدار شوید .

بالش های ژل دار مموری فوم برن با توجه به انعطاف مناسب هیچ وقت باعث گردن درد نخواهد شد
1

جدیدترین مطالب بلاگ

چرا دست و پاهایمان به خواب می رود؟؟؟

وقتی قسمتی از بدن (دست یا پا) بی حس می شود و یا در اصطلاح به خواب می رود بدین معناست که کارکرد عصبی آن منطقه غیرفعال شده است. زمانی…

تآثیر آلوئه ورا برروی پوست

 آلوئه ورا چیست ؟ ​آلوئه ورا یک گیاه مانند کاکتوس با برگهای ضخیم و گوشتی است. این برگ ها یک ژل را تولید می کنند که مدت طولانی است که…

چگونه تشک طبی را بشوییم

روزهای پایانی سال و رسم همیشگی ایرانیان، مبنی بر نظافت و نو کردن تمام وسایل خانه، اگر برای تمیزکردن تشک طبی خود دچار مشکل هستید و نمی دانید از کجا…

توجه!

در راستای حفظ حقوق مشتریان عزیز به اطلاع می رساند محصولات فروخته شده با عنوان تشک برن در برخی سایت ها به دلیل نداشتن اصالت کالا، شامل گارانتی، تضمین کیفیت و خدمات پس از فروش نخواهد بود. توجه داشته باشید که ارائه خدمات پس از فروش تشک برن فقط با ارائه فاکتور مهر دار از مراکز فروش معتبر تشک برن (که در وب سایت معرفی شده اند) معتبر خواهد بود.

تشک برن در یک نگاه

شرکت تولیدی تشک برن یک برند آلمانی سوئیسی واقع در شهر کایسری ترکیه می باشد . که گروه تجاری برن به عنوان نمایندگی انحصاری این شرکت در ایران بوده که محصولات خود را در دو کلاس Aو B که کلاس A به صورت اورجینال وارداتی و کلاس Bبه صورت تولید و مونتاژ در ایران می باشد و در ضمن این گروه نمایندگی انحصاری چندین برند امریکایی و اروپایی اعم از برندهای مانند ، تمپور ، یاتسان ،سرتا. کینگ کویل و کی یز را نیز دارد و با گرد آوری کلکسیونی از بهترینهای دنیا آماده خدمات رسانی به تمامی مشتریان گرامی خود را دارد

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید