درباره ما

هولدینگ تشك BRN

شرکت تولیدی تشک برن یک برند آلمانی سوئیسی واقع در شهر کایسری ترکیه می باشد . که گروه تجاری برن به عنوان نمایندگی انحصاری این شرکت در ایران بوده که محصولات خود را در دو کلاس Aو B که کلاس A به صورت اورجینال وارداتی و کلاس Bبه صورت تولید و مونتاژ در ایران می باشد و در ضمن این گروه نمایندگی انحصاری چندین برند امریکایی و اروپایی اعم از برندهای مانند ، تمپور ، یاتسان ،سرتا. کینگ کویل و کی یز را نیز دارد و با گرد آوری کلکسیونی از بهترینهای دنیا آماده خدمات رسانی به تمامی مشتریان گرامی خود را دارد
اولین نمونه ای که از چیزی شبیه تشک پیدا شده است مربوط به 77000 سال پیش در یک پناهگاه سنگی در آفریقای جنوبی می باشد. عرض آن حدود 90 سانتی متر، طول، 180 سانتی متر و ارتفاع حدود 30 سانتی متر بود و تشکیل شده از نی و گل سرخ بوده است. همچنین ملحفه هایی از برگ و علف داشتند تا به طور طبیعی حشرات را دفع کنند.
با تکامل انسان ها بستر خواب آن ها نیز پیشرفت کرد. بین 1000 تا 3000 سال پیش از میلاد مسیح، فراعنه مصر باستان برای جلوگیری از حمله مار و سایر جانوران، بستر خود را بالاتر از زمین و با استفاده از چوب می ساختند. تشک ها معمولا از پشم حیوانات و شاخع برگ درختان و گیاهان بود. این در حالی بود که مردم عادی مصر بر روی برگ نخل و روی زمین می خوابیدند.

 

هدف گروه تجاری برن در این سالها ارائه بهترین کیفیت و بالاترین خدمات به مشتریان خود بوده است.