درباره شرکت تولیدی برن

شرکت تولیدی برن با 25 سال سابقه ی درخشان در زمینه ی تولید بهترین و با کیفیت ترین تشک های طبی و طبی فنری همواره می کوشد که با بهره گیری  از  تکنولوژی روز اروپا محصولات جدید و بدون رقیب را برای مشتریان خود فراهم نمایید. در ضمن این شرکت نماینده ی انحصاری چندین برند اروپایی و آمریکایی نیز بوده است که با گردآوری بهترین های روز دنیا آماده ی خدمات رسانی به مشتریان عزیز می باشد
اولین نمونه ای که از چیزی شبیه تشک پیدا شده است مربوط به 77000 سال پیش در یک پناهگاه سنگی در آفریقای جنوبی می باشد. عرض آن حدود 90 سانتی متر، طول، 180 سانتی متر و ارتفاع حدود 30 سانتی متر بود و تشکیل شده از نی و گل سرخ بوده است. همچنین ملحفه هایی از برگ و علف داشتند تا به طور طبیعی حشرات را دفع کنند.
با تکامل انسان ها بستر خواب آن ها نیز پیشرفت کرد. بین 1000 تا 3000 سال پیش از میلاد مسیح، فراعنه مصر باستان برای جلوگیری از حمله مار و سایر جانوران، بستر خود را بالاتر از زمین و با استفاده از چوب می ساختند. تشک ها معمولا از پشم حیوانات و شاخع برگ درختان و گیاهان بود. این در حالی بود که مردم عادی مصر بر روی برگ نخل و روی زمین می خوابیدند.

هدف گروه تجاری برن در این سالها ارائه بهترین کیفیت بالاترین خدمات به مشتریان خود بوده است.

Donec felis lectus libero at ipsum sed in porta. suscipit