بلاگ تشک برن

تاثیر آب و هوا برروی خواب

photo592483388551290419_20190122-112449_1

آیا تا بحال متوجه شده اید که زمان های مختلف سال یا الگوهای خاص آب و هوا بر احساس شما و یا چگونگی خواب شما اثر می گذارند؟؟

اگرچه بسیاری از جنبه های دستیابی به خواب خوب، تحت کنترل ما هستند، یکی از عواملی که اغلب نادیده گرفته می شود، محیط خارج است.

تغییرات در دما، فشار جو، رطوبت، بارندگی، تغییر جابجایی محیط خواب (عوض کردن تشک، تغییر دکوراسیون تخت خواب، تغییر اتاق خواب، و ...) در بسیاری از موارد به صورت مثبت و منفی تاثیر می گذارد.

دانستن این مطالب علمی در ورد تاثیرات آب و هوا،و یا هر عامل خارجی دیگر برروی خواب، باعث میشود که جلوی خیلی از عوامل که در اصطلاح باعث دزدی خواب (Slumber Stealing ) میگردد گرفته شود.

زمستان، فصل خاصی در این زمینه می باشد، به علت کوتاه بودن روزها و طولانی بودن شب ها، چرخه خواب به نسبت فصل های بهار، تابستان و پاییز متفاوت است.

با تغییر چرخه آفتاب، نقش مهمی در کیفیت خواب می تواند داشته باشد.

روزهای کوتاه تر می تواند، برروی بیوشیمی شما تاثیر بگذارد.

ویتامین دی برای تولید سریتونین، مهم است و سروتونین برای بسیاری از توابع، مانند سایکل خواب (Sleeep CYCLE) و بیداری اهمیت دارد.

منبع اصلی ویتامین D ما، نور خورشید است. هزچچقدر میزان دریافتی نور خورشید ما کم باشد، به همان میزان خروجی ویتامین، افسردگی، خستگی و میزان استفاده از کربوهیدرات افزایش پیدا می کند

برطبق تحقیقات دانشگاه پردو، افرادی که دارای پوست سفید هستند، نیاز له 9 دقیقه، پوست گندمی به 16 دقیقه و دارای پوست تیره هستند ، 38 دقیقه نیاز به جذب 2000(IU) ویتامین D دارند.

هوای خنک، کیفیت خواب را افزایش می دهد. هوای گرم و مرطوب به همان اندازه باعث کسلی و کاهش کیفیت خواب می شود

با تمام توضیحات مختصری که در مورد تغییراتآب و هوایی بر کیفیت خواب، داده شد، تشک های برن با داشتن محفظه های سرد و گرم (Temperature case) درفصل سرما، گرما، شرایط آب و هوای خشک و یا مرطوببترین شرایط خواب آرام و بی دغدغه را برای شما فراهم می آورد:

با مشاورهبا کارشناسان تشک برن، بهترین انتخاب را با توجه به آناتومی بدن خود انتخاب کنید.

تجربه آرامشی فضایی

تشک برن

1

جدیدترین مطالب بلاگ

چرا دست و پاهایمان به خواب می رود؟؟؟

وقتی قسمتی از بدن (دست یا پا) بی حس می شود و یا در اصطلاح به خواب می رود بدین معناست که کارکرد عصبی آن منطقه غیرفعال شده است. زمانی…

تآثیر آلوئه ورا برروی پوست

 آلوئه ورا چیست ؟ ​آلوئه ورا یک گیاه مانند کاکتوس با برگهای ضخیم و گوشتی است. این برگ ها یک ژل را تولید می کنند که مدت طولانی است که…

چگونه تشک طبی را بشوییم

روزهای پایانی سال و رسم همیشگی ایرانیان، مبنی بر نظافت و نو کردن تمام وسایل خانه، اگر برای تمیزکردن تشک طبی خود دچار مشکل هستید و نمی دانید از کجا…

توجه!

در راستای حفظ حقوق مشتریان عزیز به اطلاع می رساند محصولات فروخته شده با عنوان تشک برن در برخی سایت ها به دلیل نداشتن اصالت کالا، شامل گارانتی، تضمین کیفیت و خدمات پس از فروش نخواهد بود. توجه داشته باشید که ارائه خدمات پس از فروش تشک برن فقط با ارائه فاکتور مهر دار از مراکز فروش معتبر تشک برن (که در وب سایت معرفی شده اند) معتبر خواهد بود.

تشک برن در یک نگاه

شرکت تولیدی تشک برن یک برند آلمانی سوئیسی واقع در شهر کایسری ترکیه می باشد . که گروه تجاری برن به عنوان نمایندگی انحصاری این شرکت در ایران بوده که محصولات خود را در دو کلاس Aو B که کلاس A به صورت اورجینال وارداتی و کلاس Bبه صورت تولید و مونتاژ در ایران می باشد و در ضمن این گروه نمایندگی انحصاری چندین برند امریکایی و اروپایی اعم از برندهای مانند ، تمپور ، یاتسان ،سرتا. کینگ کویل و کی یز را نیز دارد و با گرد آوری کلکسیونی از بهترینهای دنیا آماده خدمات رسانی به تمامی مشتریان گرامی خود را دارد

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید