بلاگ تشک برن

کشورھای اروپایی در بالاترین رتبه ی بی خوابی ھستند

زمان خواب
محققان نه تنھا نشان دادند که کدام کشورھا بیشتر مستعد کم خوابی ھستند بلکه عوامل مؤثر اجتماعی و ھموگرافیک و خانوادگی را که باعث کمبود خواب میشوند را عنوان کردند، در کشورھای دانمارک و ایتالیا ٩٠ درصد جدایی و فروپاشی خانواده ھا به علت کمبود خواب و رفتار تنش آمیز، استرس، کم طاقتی در طول روز می باشد.

طبق گزارشات در مجله ی بین المللی بھداشت و سلامت، مردم لھستانی بیشترین مشکلات خواب را در بین چند کشور اروپایی دارند.

روش تشخیصی برای بیخوابی باید یک مصاحبه بالینی شامل تاریخچه خواب، عادات خواب، محیط خواب، برنامه ھای کاری، عوامل روزانه ، استفاده از پرسشنامه ھای خواب و خاطرات خواب، پرسش ھای مربوط به ذھنی و سلامت روانی ، یک معاینه فیزیکی و اقدامات اضافی در صورت نشان دادن (مثلا آزمایش خون، الکتروکاردیوگرام، الکتروانسفالوگرام)

پلیسومنوگرافی برای ارزیابی اختلالات خواب در صورت مشکوک بودن یعنی اختلال حرکتی اندام تناسلی، اختلالات تنفسی مرتبط با خواب در بیخوابی مقاوم در برابر درمان، برای افراد حرفه ای در معرض خطر و زمانی که مشکوک به اشتباه حالت خواب عمیق وجود دارد.

درمان شناختی رفتاری برای بیخوابی به عنوان اولین درمان برای بی‌خوابی مزمن در بزرگسالان ھر سنی توصیه می شود. از دیگر روش ھا درمان نور و ورزش است که باید بیشتر مورد بررسی قرار گیرد تا سودمند بودن آن در درمان بیخوابی مورد قضاوت قرار گیرد.

در نھایت پزشکان اروپایی تآکید بالاییی بر ایجاد شرایط خواب مناسب و محل مناسب برای آرامش بیشتر ،تنش کمتر ، زندگی بھتر و بادوام تر را دارند .

ھمچنین بھتر است بدانید سالخوردگان بالای ۶٠ سال زندگی بھتر و خواب آرامتری نسبت به جوانان و سنین کمتر دارند چون شیوه زندگی خود را تغییر می‌دھند و معنای آرامش را بھتر درک می‌کنند به واسطه فرھنگھای کشورھای مختلف که سفر می‌کنند.
1

جدیدترین مطالب بلاگ

تآثیر آلوئه ورا برروی پوست

 آلوئه ورا چیست ؟ ​آلوئه ورا یک گیاه مانند کاکتوس با برگهای ضخیم و گوشتی است. این برگ ها یک ژل را تولید می کنند که مدت طولانی است که…

چگونه تشک طبی را بشوییم

روزهای پایانی سال و رسم همیشگی ایرانیان، مبنی بر نظافت و نو کردن تمام وسایل خانه، اگر برای تمیزکردن تشک طبی خود دچار مشکل هستید و نمی دانید از کجا…

رویای خواب زیبا

آیا رؤیا ( dream ) چیزی است که تو مجبوری آنرا دنبال کنی و یا برای رسیدن به آن بجنگی؟؟ در جواب باید بگویم : خیر سکوت ( خالی کردن…

توجه!

در راستای حفظ حقوق مشتریان عزیز به اطلاع می رساند محصولات فروخته شده با عنوان تشک برن در برخی سایت ها به دلیل نداشتن اصالت کالا، شامل گارانتی، تضمین کیفیت و خدمات پس از فروش نخواهد بود. توجه داشته باشید که ارائه خدمات پس از فروش تشک برن فقط با ارائه فاکتور مهر دار از مراکز فروش معتبر تشک برن (که در وب سایت معرفی شده اند) معتبر خواهد بود.

تشک برن در یک نگاه

شرکت تولیدی تشک برن یک برند آلمانی سوئیسی واقع در شهر کایسری ترکیه می باشد . که گروه تجاری برن به عنوان نمایندگی انحصاری این شرکت در ایران بوده که محصولات خود را در دو کلاس Aو B که کلاس A به صورت اورجینال وارداتی و کلاس Bبه صورت تولید و مونتاژ در ایران می باشد و در ضمن این گروه نمایندگی انحصاری چندین برند امریکایی و اروپایی اعم از برندهای مانند ، تمپور ، یاتسان ،سرتا. کینگ کویل و کی یز را نیز دارد و با گرد آوری کلکسیونی از بهترینهای دنیا آماده خدمات رسانی به تمامی مشتریان گرامی خود را دارد

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید